|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Kwadratowy wyświetlacz LCD | Rozmiar panelu: | 33" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1900*1900 | Jasność: | 1000 (typ.) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 698,4*130,95 mm |
| Wymiar konturowy: | 628,6*628,6*26,3 mm | Interfejs: | V-by-One 8 pasów |
| Podkreślić: | 33wyświetlacz TFT kwadratowy o wymiarze 0,3 cala,wyświetlacz okien wystawienniczych w pomieszczeniach wewnętrznych |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Wyświetlacz LCD typu kwadratowego |
| Rozmiar panelu | 33 cali |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Jasność | 1000 |
| Rozstrzygnięcie | 1900*1900 |
| Obszar aktywny | 598.5*598.5mm |
| Ogólny rozmiar | 628.6*628,6*26,3 mm |
| Definicja interfejsu | V-by-One 8 pasów |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1300:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje