|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Kwadratowy panel LCD | Rozmiar panelu: | 35,6 cala |
|---|---|---|---|
| Jasność: | 500 nitów | Rezolucja: | 950*1080 |
| Obszar aktywny: | 598,5*680,4 mm | Ogólny rozmiar: | 628,6*711*25,3mm |
| Podkreślić: | Panel LCD o wysokim kontraste,kwadratowy panel LCD 35,6 cali |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seria | Kwadratowy wyświetlacz LCD |
| Rozmiar panelu | 35,6 cala |
| Model | LCMA-RX0356ZJ02-C050 |
| Jasność | 500 nitów |
| Zużycie energii | 34W |
| Rozdzielczość | 950×1080 |
| Obszar aktywny | 598,5×680,4 mm |
| Rozmiar całkowity | 628,6×711×25,3 mm |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 |
| Proporcje | 8:9 |
| Panel dotykowy | Opcjonalny |
| Temperatura pracy | 0~50℃ |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje