|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 21,5 cala | Rozmiar panelu: | 21,5" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*1080 | Jasność: | 1000 (typowo) |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 | Obszar aktywny: | 476,64*268,11 mm |
| Wymiar zarysu: | 495,6*292,2*9,5 mm | Interfejs: | LVDS (2 kanały, 8 bitów) |
| Podkreślić: | 21.5 cali wodoodporny wyświetlacz LCD,wyświetlacz TFT do pomiarów na zewnątrz,wysokiej jasności LCD dla urządzeń |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu (calo) | 21.5 |
| Model | LCMA-RX0215GB16-C100 |
| Jasność | 1000 nitów |
| Rozstrzygnięcie | 1920 × 1080 |
| Obszar aktywny | 4760,64 × 268,11 mm |
| Ogólny rozmiar | 495.6 × 292,2 × 9,5 mm |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1000:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20 do 70°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje