|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Kwadratowy panel LCD | Rozmiar panelu: | 34,3 cala |
|---|---|---|---|
| Jasność: | 1500 nitów | Rozstrzygnięcie: | 1856*1420 |
| Obszar aktywny: | 690,9*529 mm | Całkowity rozmiar: | 723,9*562*87mm |
| Podkreślić: | 34.3 cali kwadratowy panel LCD,kwadratowy panel LCD 1856*1420,Moduł LCD wyświetlacza 1500 Nits |
||
34.3 cali kwadratowy wyświetlacz LCD 1856*1420, 1500nits, 0-50°C Funkcja wyświetlacza
Zalety produktu
1Wysoka jakość obrazu, unikalny design.
2. Wiele trybów odtwarzania, obsługujące odtwarzanie USB / Internet i odtwarzanie sygnału.
3Publikacja zdalna poprzez zarządzanie chmurą, terminowa i wygodna.
Zastosowanie produktu/
1- Dekoracja domu.
2Centrum handlowe/Supermarket.
3Specjalistyczne sklepy z odzieżą, biżuterią, kosmetykami.
4Sala wystawowa.
Specyfikacje/
Wymagania w zakresie bezpieczeństwa
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Wyświetlacz LCD kwadratowy |
| Wielkość panelu ((calo) | 34.3 cali |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Rodzaj maszyny | Funkcja wyświetlania |
| Jasność | 1500 nitów |
| Zużycie energii (W) | 65 W |
| Rozstrzygnięcie | 1856*1420 |
| Obszar aktywny | 6900,9*529 mm |
| Ogólny rozmiar | 723.9*562*87mm |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1300:1 |
| Współczynnik widmowy | 7.73:5.9 |
| Panel dotykowy | Opcjonalnie |
| Temperatura pracy | 0-50°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje