|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Maszyna z wyświetlaczem LCD o wysokiej jasności | Rozmiar panelu: | 55" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*1080 | Jasność: | 3500 (typ.) |
| Temperatura pracy: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 1209,6 x 680,4 mm |
| Wymiar zarysu: | 1235*705,4*56,1mm | BARAN: | 2G |
| ROM: | 16G | Interfejs: | Napięcie stałe 12 V |
| System: | Androida 11 | ||
| Podkreślić: | 55-calowa reklamowa maszyna LCD,Wyświetlacz reklamowy Full HD LCD,Rozwiązanie reklamowe LCD o jasności 3500 nits |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seria | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu | 55 cali |
| Model | RX0550ZJ02-Z350 |
| Jasność | 3500 nitów |
| Rozdzielczość | 1920*1080 (Full HD) |
| Obszar aktywny | 1209,6x680,4 mm |
| Rozmiar całkowity | 1235*705,4*56,1 mm |
| System | Android 11 (obsługa personalizacji) |
| Pamięć RAM | 2G (obsługa personalizacji) |
| Pamięć ROM | 16G (obsługa personalizacji) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0~50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje