|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar panelu: | 43 " | Rezolucja: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| Jasność: | 3500 (typ.) | Temperatura robocza: | -20~70°C |
| Obszar aktywny: | 940,9*529,25 mm | Wymiar zarysu: | 966,8*554,8*60,7 mm |
| Kąt widzenia: | 89/89/89/89 | ||
| Podkreślić: | 43-calowy wyświetlacz TFT o wysokiej jasności,wyświetlacz LCD z tylnym oświetleniem typu bezpośredniego,Ekran TFT o jasności 3500 nits |
||
Ten 43-calowy wyświetlacz TFT o wysokiej jasności wyposażony jest w rozwiązanie oświetlenia tła typu bezpośredniego obsługujące jasność do 3500 nitów, zaprojektowane do wymagających zastosowań zewnętrznych i przemysłowych.
| Numer modelu | LCMA-RX0430GB13-Z350 V1 |
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu | 43 cali |
| Jasność | 3500 nitów |
| Rozstrzygnięcie | 1920 × 1080 |
| Obszar aktywny | 9400,9 × 529,25 mm |
| Ogólny rozmiar | 966.8 × 554,8 × 60,7 mm |
| Kąt widzenia | 89°/89°/89°/89° |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1200:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20 do 70°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje