|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | 65-calowy wyświetlacz LCD | Rozmiar panelu: | 65 " |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 3840*2160 | Jasność: | 3500 (typ.) |
| Temperatura robocza: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 1428,48*803,52 |
| Wymiar zarysu: | 1454*828,7*58,6mm | ||
| Podkreślić: | 65-calowy zewnętrzny wyświetlacz reklamowy LCD,panel LCD o wysokiej jasności 3500 nitów,wyświetlacz zewnętrzny o rozdzielczości 3840x2160 |
||
| Model | LCMA-RX0650GL11-Z350 |
| Marka | Rogin |
| Seria | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu | 65 cali |
| Jasność | 3500 nitów |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Obszar aktywny | 1428,48 x 803,52 mm |
| Rozmiar całkowity | 1454 x 828,7 x 58,6 mm |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | V-by-One 8-pasmowy |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0~50°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje