|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Typ baru LCD | Rozmiar panelu: | 49,5" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*540 | Jasność: | 2000 (typ.) |
| Temperatura pracy: | -20 ~ 70 ℃ | Obszar aktywny: | 1209,6*340,2 mm |
| Wymiar zarysu: | 1233,6*364,2*54mm | ||
| Podkreślić: | 49,5-calowy moduł TFT LCD do użytku zewnętrznego,wyświetlacz LCD typu bar o wysokiej jasności |
||
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Wyświetlacz LCD typu pręta (rozwiązanie cięcia) |
| Rozmiar panelu | 49.5 cali |
| Model | LCMA-RX0495TB08-Z200 |
| Jasność | 2000 nitów (Wsparcie dostosowane) |
| Rozstrzygnięcie | 1920 × 540 |
| Obszar aktywny | 12090,6 × 340,2 mm |
| Ogólny rozmiar | 1233.6 × 364,2 × 54 mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 10 bitów) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1000:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20 do 70 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje