|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar panelu: | 21,9" | Rezolucja: | 1920*712 |
|---|---|---|---|
| Jasność: | 1000 (typowo) | Temperatura pracy: | 0 ~ 50 ℃ |
| Obszar aktywny: | 527,04*195,5 mm (AA) | Wymiar zarysu: | 548,4*222,2*14,5 mm |
| Nazwa: | Wyświetlacz LCD typu słupkowego | ||
| Podkreślić: | 21ekran LCD typu prętowy o pojemności 0,9 cala,Przemysłowy wyświetlacz TFT LCD |
||
| Numer modelu | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Wyświetlacz LCD typu paska |
| Rozmiar panelu | 210,9 cala |
| Jasność | 1000 nitów (Wsparcie dostosowane) |
| Zużycie energii | 25 W |
| Rozstrzygnięcie | 1920 × 712 |
| Obszar aktywny | 5270,04 × 195,5 mm |
| Ogólny rozmiar | 548.4 × 222,2 × 14,5 mm |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 3000:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:5.93 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje