|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | 12,1-calowy wyświetlacz LCD TFT | Rozmiar panelu: | 12,1 cala |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1280*800 | Jasność: | 1500 (typowo) |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 | Obszar aktywny: | 261,12*163,2 mm |
| Wymiar zarysu: | 277,7*180,6*9,5mm | Interfejs: | LVDS (1 kanał, 8 bitów) |
| Podkreślić: | 12,1-calowy wyświetlacz LCD TFT,niskie zużycie energii LCD |
||
| Model | LCMA-RX0121GR03-C150 |
|---|---|
| Marka | Rogin |
| Seria | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu | 12,1 cala |
| Jasność | 1500 nitów (obsługuje dostosowanie) |
| Rozdzielczość | 1280 × 800 |
| Obszar aktywny | 261,12 × 163,2 mm |
| Rozmiar całkowity | 277,7 × 180,6 × 9,5 mm |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 |
| Definicja interfejsu | eDP (2 linie) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje