|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | 15-calowy wyświetlacz LCD | Rozmiar panelu: | 15" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1024*768 | Jasność: | 1500 (typowo) |
| Współczynnik proporcji: | 4:3 | Obszar aktywny: | 304.128*228.096mm |
| Wymiar zarysu: | 326,5*253,5*9,7mm | Interfejs: | LVDS (1 kanał, 8 bitów) |
| Podkreślić: | 15-calowy wyświetlacz LCD TFT dotykowy,wyświetlacz LCD monitorowania medycznego,wyświetlacz dotykowy o wysokiej jasności |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seria | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu (cale) | 15 |
| Model | LCMA-RX0150GB05-C150 |
| Jasność | 1500 nitów |
| Rozdzielczość | 1024 × 768 |
| Obszar aktywny | 304,128 × 228,096 mm |
| Rozmiar całkowity | 326,5 × 253,5 × 9,7 mm |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVDS (1 kanał, 8-bitowy) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje