|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | 100,1-calowy wyświetlacz TFT LCD | Rozmiar panelu: | 10,1" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1280*800 | Jasność: | 1500 (typowo) |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 | Obszar aktywny: | 216,96*135,6 mm |
| Wymiar zarysu: | 228,5*149*4,45mm | Interfejs: | LVDS (1 kanał, 8 bitów) |
| Podkreślić: | 100,1-calowy przemysłowy wyświetlacz LCD,wyświetlacz LCD o wysokim współczynniku kontrastu |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seria | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu (cale) | 10,1 |
| Model | LCMA-RX0101GB02-C150 |
| Jasność | 1500 nitów |
| Rozdzielczość | 1280 × 800 |
| Obszar aktywny | 216,96 × 135,6 mm |
| Rozmiar całkowity | 228,5 × 149 × 4,45 mm |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 |
| Definicja interfejsu | LVDS (1 kanał, 8-bitowy) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje