|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 18,5 cala | Rozmiar panelu: | 18,5" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*1080 | Jasność: | 1000 (typowo) |
| Współczynnik proporcji: | 16:9 | Obszar aktywny: | 408,96*230,04 mm |
| Wymiar zarysu: | 430,4*254,6*12,5 mm | Interfejs: | LVDS (2 kanały, 8 bitów) |
| Podkreślić: | 18.5 cali wyświetlacz LCD,ekran LCD o szerokiej temperaturze,Inteligentny wyświetlacz domowy kompatybilny z Androidem |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Seria | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu | 18,5 cala |
| Model | LCMA-RX0185GA07-C100 |
| Jasność | 1000 nitów |
| Rozdzielczość | 1920×1080 (Full HD) |
| Obszar aktywny | 408,96×230,04 mm |
| Rozmiar całkowity | 430,4×254,6×12,5 mm |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 kanały, 8-bit) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -30°C do 80°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje