|
Szczegóły Produktu:
|
| Name: | 19 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 19" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1280*1024 | Brightness: | 800 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 5:4 | Active Area: | 374.8*303mm |
| Outline Dimension: | 396*324*13.38mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Podkreślić: | 19-calowy wyświetlacz TFT LCD,Ekran LCD o rozdzielczości 1280x1024,Wysokotemperaturowy wyświetlacz przemysłowy LCD |
||
| Model | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu | 19 cali |
| Jasność | 800 nitów |
| Rozstrzygnięcie | 1280 * 1024 |
| Obszar aktywny | 3740,8 * 303 mm |
| Ogólny rozmiar | 396 * 324 * 13,38 mm |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1000:1 |
| Współczynnik widmowy | 5:4 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20 do 70°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje