|
Szczegóły Produktu:
|
| Name: | 18.5 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 18.5" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 1200 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 16:9 | Active Area: | 408.96*230.04mm |
| Outline Dimension: | 430.4*254.6*12mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Podkreślić: | Wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 18,5 cala,wysokiej jasności wyświetlacz LCD 1200nits |
||
| Model | LCMA-RX0185GB03-C120 |
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu (calo) | 18.5 |
| Jasność | 1200 nitów |
| Rozstrzygnięcie | 1920 * 1080 |
| Obszar aktywny | 4080,96 * 230,04 mm |
| Ogólny rozmiar | 430.4 * 254.6 * 12 mm |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1000:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -30 do 80°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje