|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Typ baru LCD | Rozmiar panelu: | 19,1" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*340 | jasność: | 700 (typowo) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 476,64*84,4 mm |
| Wymiar konturowy: | 497,4*110,9*13,5 mm | Interfejs: | LVDS (2 kanały, 8 bitów) |
| Podkreślić: | 19.1-calowy wyświetlacz LCD typu bar,wyświetlacz TFT typu prętów,do dostosowania |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Wyświetlacz LCD typu paska |
| Rozmiar panelu | 19.1 cala |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Jasność | 700 |
| Rozstrzygnięcie | 1920*340 |
| Obszar aktywny | 4760,64*84,4 mm |
| Ogólny rozmiar | 497.4*110.9*13.5mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 3000:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje