|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Typ baru LCD | Rozmiar panelu: | 41" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*918 | Jasność: | 2100 (typowo) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 940,9*450 mm |
| Wymiar konturowy: | 967,3*478*45mm | Interfejs: | LVDS (2 kanały, 8 bitów) |
| Podkreślić: | 41-calowy wyświetlacz LCD typu bar,Wyświetlacz TFT typu bar 2100 nitów,Wyświetlacz bar o rozdzielczości 1920x918 |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Wyświetlacz LCD typu paska |
| Rozmiar panelu | 41 cali |
| Model | LCMA-RX0410TB01-Z210 |
| Jasność | 2100 |
| Rozstrzygnięcie | 1920×918 |
| Obszar aktywny | 9400,9×450 mm |
| Ogólny rozmiar | 967.3×478×45mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1200:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje