|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Typ baru LCD | Rozmiar panelu: | 37,8" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*387 | Jasność: | 2000 (typ.) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 941,18*190 mm |
| Wymiar konturowy: | 968,9*218*26,9mm | Interfejs: | LVDS (2 kanały, 8 bitów) |
| Podkreślić: | 37Wyświetlacz LCD typu prętowego o pojemności 0,8 cala,wysokiej jasności wyświetlacz typu paska |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Wyświetlacz LCD typu paska |
| Rozmiar panelu | 370,8 cala |
| Model | LCMA-RX0378TL01-C200 |
| Jasność | 2000 |
| Rozstrzygnięcie | 1920×387 |
| Obszar aktywny | 941.18×190 mm |
| Ogólny rozmiar | 968.9×218×26,9 mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1200:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje