|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Typ baru LCD | Rozmiar panelu: | 28" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*360 | Jasność: | 1000 (typ.) |
| Temperatura operacyjna.: | -20 ~ 60 ℃ | Obszar aktywny: | 698,4*130,95 mm |
| Wymiar konturowy: | 729,3*167,3*17,2 mm | Interfejs: | LVDS (2 kanały, 8 bitów) |
| Podkreślić: | 28 cali wyświetlacz LCD typu pręt,wyświetlacz TFT transportu metra,wyświetlacz typu paska dostosowany |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Wyświetlacz LCD typu paska |
| Rozmiar panelu | 28 cali |
| Model | LCMA-RX0280TA02-C100 |
| Jasność | 1000 |
| Rozstrzygnięcie | 1920×360 |
| Obszar aktywny | 6980,4 × 130,95 mm |
| Ogólny rozmiar | 729.3x167.3x17.2mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 4000:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20~60 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje