|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Maszyna reklamowa LCD | Rozmiar panelu: | 37 " |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*540 | Jasność: | 700 (typowo) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 899,712*253,044 mm |
| Wymiar konturowy: | 914,9*280,9*70 mm | ||
| Podkreślić: | 37-calowa maszyna reklamowa TFT LCD,system parkowania LCD typu prętowego,maszyna do wyświetlania reklamy na zewnątrz w pomieszczeniach |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Maszyna reklamowa LCD |
| Rozmiar panelu | 37 cali |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Jasność | 700 |
| Rozstrzygnięcie | 1920*540 |
| Obszar aktywny | 8990,712*253,044 mm |
| Ogólny rozmiar | 914.9*280.9*70 mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 10 bitów) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1000:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje