|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Maszyna reklamowa LCD | Rozmiar panelu: | 35,6 " |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1900*2160 | Jasność: | 500 (typ.) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 598,5*680,4 mm |
| Wymiar konturowy: | 772*692mm | ||
| Podkreślić: | 35Wyświetlacz TFT LCD o pojemności 0,6 cala,Android 9.0 LCD reklama |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Maszyna reklamowa LCD |
| Rozmiar panelu | 35.6 cali |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Jasność | 500 |
| Rozstrzygnięcie | 1900*2160 |
| Obszar aktywny | 598.5*680,4 mm |
| Ogólny rozmiar | 772*692 mm |
| Definicja interfejsu | V-by-One 8 pasów |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1300:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje