|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Maszyna reklamowa LCD | Rozmiar panelu: | 32 " |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*1080 | Jasność: | 1200 (typowo) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 698,6*394,5 mm |
| Wymiar konturowy: | 752*446*36,8mm | ||
| Podkreślić: | 32-calowa maszyna reklamowa LCD,Maszyna do zamawiania obrazów TFT LCD z 1200 nitami,maszyna reklamowa LCD na zewnątrz |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Maszyna reklamowa LCD |
| Rozmiar panelu | 32 cali |
| Model | LCMA-RX0320ZJ01-Z120 V1 |
| Jasność | 1200 |
| Rozstrzygnięcie | 1920*1080 |
| Obszar aktywny | 6980,6*394,5 mm |
| Ogólny rozmiar | 752*446*36,8 mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1300:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje