|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Maszyna reklamowa LCD | Rozmiar panelu: | 27 " |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*1080 | Jasność: | 300 (typowo) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 597,88*336,312 mm |
| Wymiar konturowy: | 623,9*367,7*43,3 mm | ||
| Podkreślić: | Maszyna reklamowa 27 cali LCD,Wyświetlacz reklamowy o rozdzielczości 1920x1080,Ekran LCD o jasności 300 nitów |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Maszyna reklamowa LCD |
| Rozmiar panelu | 27 cali |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Jasność | 300 nitów |
| Rozstrzygnięcie | 1920×1080 |
| Obszar aktywny | 5970,88×336,312 mm |
| Ogólny rozmiar | 6230,9 × 367,7 × 43,3 mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1000:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje