|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Maszyna reklamowa LCD typu barowego | Rozmiar panelu: | 43,9" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*540 | Jasność: | 700 (typowo) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 1073,78*604 mm |
| Wymiar konturowy: | 1833*363*34mm | ||
| Podkreślić: | 430,9 cala komercyjny wyświetlacz TFT,maszyna HMI typu prętowego |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Maszyna reklamowa typu bar LCD |
| Rozmiar panelu | 430,9 cala |
| Model | RX0439ZJ01-C070 V16 |
| Jasność | 700 |
| Rozstrzygnięcie | 1920*540 |
| Obszar aktywny | 1073.78*604mm |
| Ogólny rozmiar | 1833*363*34 mm |
| Definicja interfejsu | USB OTG, USB 2.0 HDMI OUT RJ45 |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1100:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje