|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Paskowy wyświetlacz LCD | Rozmiar panelu: | 28,0" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*360 | Jasność: | 1500 (typowo) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 698,4*130,95 mm |
| Zarys Wymiar: | 729,3*167,3*17,2 mm | ||
| Podkreślić: | 28 cali wyświetlacz LCD typu pręt,wyświetlacz TFT na zewnątrz stacji autobusowej,Wyświetlacz paska rozdzielczości 1920x360 |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Wyświetlacz LCD typu paska |
| Rozmiar panelu | 28 cali |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Jasność | 1200 |
| Rozstrzygnięcie | 1920*360 |
| Obszar aktywny | 6980,4*130,95 mm |
| Ogólny rozmiar | 729.3*167.3*17.2mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1000:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje