|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Paskowy wyświetlacz LCD | Rozmiar panelu: | 28,4" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*511 | Jasność: | 700 (typowo) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 698.4*186mm |
| Zarys Wymiar: | 727,4*215*19,3 mm | ||
| Podkreślić: | 28,4-calowy wyświetlacz typu listwa,Wyświetlacz LCD typu listwa z kontrolą jasności |
||
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Wyświetlacz LCD typu paska |
| Rozmiar panelu | 280,4 cala |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Jasność | 700 |
| Rozstrzygnięcie | 1920*511 |
| Obszar aktywny | 698.4*186mm |
| Ogólny rozmiar | 727.4*215*19.3mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 4000:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje