|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Paskowy wyświetlacz LCD | Rozmiar panelu: | 28" |
|---|---|---|---|
| Rezolucja: | 1920*360 | Jasność: | 1000 (typ.) |
| Temperatura operacyjna.: | 0 ~ 50 ℃ | Obszar aktywny: | 698,4*130,95 mm |
| Zarys Wymiar: | 698,4*167,3*17,2 mm | ||
| Podkreślić: | 28 cali wyświetlacz typu pręta,Wyświetlacz LCD 1920x360 bar,Wyświetlacz jasności 1000 nitów |
||
28 cali wyświetlacz typu paska z 1920*360 Wsparcie 1000nits Jasność Supermarket Label
| Marka | Rogin |
|---|---|
| Zestaw | Wyświetlacz LCD typu paska |
| Rozmiar panelu | 28 cali |
| Model | LCMA-RX0280TA02-C100 |
| Jasność | 1000 |
| Rozstrzygnięcie | 1920*360 |
| Obszar aktywny | 6980,4*130,95 mm |
| Ogólny rozmiar | 698.4*167.3*17.2 mm |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 4000:1 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 °C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje