|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar panelu: | 27" | Rezolucja: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| jasność: | 1500 (typowo) | Współczynnik kształtu: | 16: 9 |
| Obszar aktywny: | 597,6*336,14 mm | Wymiar zarysu: | 628*366,4*23,7 mm |
| Podkreślić: | 27-calowy wyświetlacz LCD o wysokiej jasności,wyświetlacz LCD reklamowy z gwarancją,wysokiej jasności wyświetlacz LCMA-RX0270GA11-C150 |
||
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar panelu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Jasność | 1500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Obszar aktywny | 597.6×336.14mm |
| Wymiary zewnętrzne | 628×366.4×23.7mm |
| Marka | Rogin |
| Seria | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu | 27 cali |
| Model | LCMA-RX0270GA11-C150 |
| Jasność | 1500 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Obszar aktywny | 597.6×336.14mm |
| Rozmiar całkowity | 628×366.4×23.7mm |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 kanały, 8-bit) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Temperatura pracy | 0~50℃ |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje