|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar panelu: | 24" | Rezolucja: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| jasność: | 1000 (typowo) | Współczynnik kształtu: | 16: 9 |
| Obszar aktywny: | 531,36*298,89 mm | Zarys Wymiar: | 556*323,2*17mm |
| Podkreślić: | 24-calowy wyświetlacz LCD z interfejsem LVDS,dostosowywanie wyświetlacza LCD o wysokiej jasności,moduł LCD LCMA-RX0240GA01-C100 |
||
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar panelu | 24" |
| Rozstrzygnięcie | 1920*1080 |
| Jasność | 1000 (typ.) |
| Współczynnik widmowy | 16:9 |
| Obszar aktywny | 531.36*298.89mm |
| Wymiar zarysu | 556*323,2*17 mm |
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu (calo) | 24 |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Jasność | 1000 |
| Rozstrzygnięcie | 1920*1080 |
| Obszar aktywny | 531.36*298.89 |
| Ogólny rozmiar | 556*323.2*17 |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 5000:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20~70°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje