|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar panelu: | 23,8" | Rezolucja: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| jasność: | 1000 (typowo) | Współczynnik kształtu: | 16: 9 |
| Obszar aktywny: | 527,04*296,46mm | Zarys Wymiar: | 544,8*320,5*11,7 mm |
| Podkreślić: | Wyświetlacz LCD o przekątnej 23,8 cala i dużej jasności,Wyświetlacz LCD z interfejsem LVDS |
||
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar panelu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920*1080 |
| Jasność | 1000 (Typ.) |
| Proporcje | 16:9 |
| Obszar aktywny | 527.04*296.46mm |
| Wymiary zewnętrzne | 544.8*320.5*11.7mm |
| Marka | Rogin |
| Seria | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu (cale) | 23.8 |
| Model | LCMA-RX0238GI03-C100 |
| Jasność | 1000 |
| Rozdzielczość | 1920*1080 |
| Obszar aktywny | 527.04*296.46 |
| Rozmiar całkowity | 544.8*320.5*11.7 |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 kanały, 8-bit) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 |
| Proporcje | 16:9 |
| Panel dotykowy | Brak |
| Temperatura pracy | 0~50°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje