|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar panelu: | 23,8" | Rezolucja: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| jasność: | 1500 (typowo) | Współczynnik kształtu: | 16: 9 |
| Obszar aktywny: | 527.04*296,46 mm (AA) | Zarys Wymiar: | 557,2*326,6*17,5 mm |
| Podkreślić: | 23,8-calowy zewnętrzny wyświetlacz LCD,wyświetlacz LVDS o wysokiej jasności |
||
| Rozmiar panelu | 23,8 " |
| Rezolucja | 1920*1080 |
| Jasność | 1500 (typ.) |
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Obszar aktywny | 527.04*296,46 mm (AA) |
| Zarys Wymiar | 557,2*326,6*17,5 mm |
| Marka | Rogin |
| Szereg | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu (cal) | 23.8 |
| Model | LCMA-RX0238GA01-C150 |
| Jasność | 1500 |
| Rezolucja | 1920*1080 |
| Obszar aktywny | 527.04*296.46 |
| Ogólny rozmiar | 557,2*326,6*17,5 |
| Kąt oglądania | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVD (2 ch, 8-bit) |
| Typ podświetlenia | Wled |
| Współczynnik kontrastu | 3000: 1 |
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura robocza | 0 ~ 50 ℃ |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje