|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar panelu: | 21,5" | Rezolucja: | 1920*1080 |
|---|---|---|---|
| jasność: | 500 (typowy) | Współczynnik kształtu: | 16: 9 |
| Obszar aktywny: | 476.05*284,49 mm (AA) | Zarys Wymiar: | 484,46*284,49*12,5 mm |
| Podkreślić: | 21,5-calowy wyświetlacz LCD o jasności 500 nitów,Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności i rozdzielczości 1920x1080 |
||
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar panelu | 21,5 " |
| Rezolucja | 1920*1080 |
| Jasność | 500 (typ.) |
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Obszar aktywny | 476.05*284,49 mm (AA) |
| Zarys Wymiar | 484,46*284,49*12,5 mm |
| Marka | Rogin |
| Szereg | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu (cal) | 21.5 |
| Model | LCMA-RX0215GB25-C050 |
| Jasność | 500 |
| Rezolucja | 1920*1080 |
| Obszar aktywny | 476.05*284,49 |
| Ogólny rozmiar | 484,46*284,49*12,5 |
| Kąt oglądania | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVD (2 ch, 8-bit) |
| Typ podświetlenia | Wled |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura robocza | 0-50 ℃ |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje