|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Kwadratowy wyświetlacz LCD | Rozmiar panelu: | 22 cale |
|---|---|---|---|
| Jasność: | 400 nitów | Rezolucja: | 1920*1920 |
| Obszar aktywny: | 394,56*394,56mm | Ogólny rozmiar: | 409,56*409,56*7,6mm |
| Podkreślić: | 22 cali kwadratowy wyświetlacz LCD,Kwadratowy wyświetlacz LCD 1920 * 1920,Moduł LCD LVDS 400nits |
||
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wyświetlacz LCD kwadratowy |
| Rozmiar panelu | 22 cali |
| Jasność | 400 nitów |
| Rozstrzygnięcie | 1920*1920 |
| Obszar aktywny | 394.56*394,56mm |
| Ogólny rozmiar | 409.56*409.56*7.6mm |
22-calowy kwadratowy wyświetlacz LCD 1920*1920 400nits 0-50°C Moduł LCD LVDS
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Wyświetlacz LCD kwadratowy |
| Rozmiar panelu | 22 cali |
| Rodzaj maszyny | Moduł LCD |
| Jasność | 400 nitów |
| Zużycie energii | Z zastrzeżeniem specyfikacji |
| Rozstrzygnięcie | 1920*1920 |
| Obszar aktywny | 394.56*394,56mm |
| Ogólny rozmiar | 409.56*409.56*7.6mm |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Współczynnik widmowy | 1:1 |
| Panel dotykowy | Opcjonalnie |
| Temperatura pracy | 0~50°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje