|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Maszyna reklamowa LCD | Rozmiar panelu: | 48 cali |
|---|---|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 3840*540 | Jasność: | 4000 nitów |
| Obszar aktywny: | 1209,6*170,1 mm | Całkowity rozmiar: | 1239*208*90mm |
| Podkreślić: | Komercyjna tablica reklamowa LCD,48-calowa tablica reklamowa LCD,Tablica reklamowa LCD 3840*540 |
||
48-calowa tablica reklamowa LCD 3840*540 4000nits
Specyfikacje/
LCMA-RX0480ZJ01-Z400
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Komercyjna maszyna wyświetleniowa |
| Rozmiar panelu | 48 cali |
| Model | LCMA-RX0480ZJ01-Z400 |
| Rodzaj maszyny | Funkcja wyświetlania |
| Jasność | 4000 nitów |
| Zużycie energii | Z zastrzeżeniem specyfikacji |
| Rozstrzygnięcie | 3840*540 |
| Obszar aktywny | 12090,6*170,1 mm |
| Ogólny rozmiar | 1239*208*90 mm |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1300:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:2.25 |
| Panel dotykowy | Opcjonalnie |
| Temperatura pracy | 0-50°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje