|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Sprzęt reklamowy LCD | Rozmiar panelu: | 43,5” |
|---|---|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 3840*380 | Jasność: | 1000 nitów |
| Obszar aktywny: | 1095,8*108 mm | Całkowity rozmiar: | 1214*147,8*55,2 mm |
| Podkreślić: | Sprzęt reklamowy LCD 1000nits,Komercyjne urządzenia reklamowe LCD,Sprzęt reklamowy LCD 43 |
||
43.5 cali Duża maszyna reklamowa LCD 1000nits 3840*380 Funkcja wyświetlacza
Specyfikacje/
Wymagania w zakresie bezpieczeństwa
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Komercyjna maszyna wyświetleniowa |
| Rozmiar panelu | 43.5 cali |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Rodzaj maszyny | Funkcja wyświetlania |
| Jasność | 1000 nitów |
| Zużycie energii | Z zastrzeżeniem specyfikacji |
| Rozstrzygnięcie | 3840*380 |
| Obszar aktywny | 1095.8*108mm |
| Ogólny rozmiar | 1214*147,8*55,2 mm |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 4000:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:1.58 |
| Panel dotykowy | Opcjonalnie |
| Temperatura pracy | 0-50°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje