|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Maszyna reklamowa LCD | Rozmiar panelu: | 38" |
|---|---|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*540 | Jasność: | 700 nitów |
| Obszar aktywny: | 919,296*258,55 mm | Całkowity rozmiar: | 947,4*308,5*105 mm |
| Podkreślić: | 38-calowy wyświetlacz dotykowy WLED,Wyświetlacz dotykowy WLED 1920*540,Reklama na wyświetlaczach cyfrowych |
||
38-calowy wyświetlacz dotykowy WLED 1920*540 Digital Signage Display Reklama
Specyfikacje/
Wymagania w zakresie ochrony środowiska
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Komercyjna maszyna wyświetleniowa |
| Wielkość panelu ((calo) | 38 |
| Model | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Rodzaj maszyny | System Android, wysoki kontrast, Oprogramowanie do wysyłania wiadomości |
| Jasność | 700 nitów |
| Zużycie energii (W) | 44 W |
| Rozstrzygnięcie | 1920*540 |
| Obszar aktywny | 919.296*258.55mm |
| Ogólny rozmiar | 947.4*308,5*105mm |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 3000:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:4.45 |
| Panel dotykowy | Opcjonalnie |
| Temperatura pracy | -10~70°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje