|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Ekrany wyświetlacze reklam cyfrowych | Rozmiar panelu: | 21,5" |
|---|---|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 | Jasność: | 5000 nitów |
| Obszar aktywny: | 476,64*268,11mm | Całkowity rozmiar: | 509,33*297,75*65 mm |
| Podkreślić: | 21Ekrany reklamowe cyfrowe o wymiarze 0,5 cala,Ekrany cyfrowych reklam 1920*1080 |
||
21.5 cala 1920*1080, 5000nit, system Android, wysoki kontrast, Oprogramowanie do wysyłania wiadomości
Specyfikacje/
Wymagania w zakresie bezpieczeństwa
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Komercyjna maszyna wyświetleniowa |
| Rozmiar panelu | 21.5 cali |
| Model | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Rodzaj maszyny | Z płytą Android |
| Jasność | 5000 |
| Zużycie energii | 127 W |
| Rozstrzygnięcie | 1920*1080 |
| Obszar aktywny | 4760,64*268,11 mm |
| Ogólny rozmiar | 509.33*297.75*65mm |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1000:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:9 |
| Panel dotykowy | Opcjonalnie |
| Temperatura pracy | -20~85°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje