|
Szczegóły Produktu:
|
| Nazwa: | Maszyna reklamowa LCD | Rozmiar panelu: | 19,7” |
|---|---|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1900*624 | Jasność: | 1000 nitów |
| Obszar aktywny: | 476,6*154,9 mm | Całkowity rozmiar: | 503*182,2*31,5 mm |
| Podkreślić: | 19.7 cali LCD sprzęt reklamowy,Sprzęt reklamowy LCD 1900*624,Sprzęt reklamowy LCD wysokiego kontrastu |
||
190,7 cala 1900*624, 1000nit, system Android, wysoki kontrast, oprogramowanie do wysyłania wiadomości
Specyfikacje/
LCMA-RX0197ZJ01-C100
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Komercyjna maszyna wyświetleniowa |
| Rozmiar panelu | 190,7 cala |
| Model | LCMA-RX0197ZJ01-C100 |
| Jasność | 1000 |
| Zużycie energii | 24 W |
| Rozstrzygnięcie | 1900*624 |
| Obszar aktywny | 4760,6*154,9 mm |
| Ogólny rozmiar | 503*182,2*31,5 mm |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1000:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:5.2 |
| Panel dotykowy | Opcjonalnie |
| Temperatura pracy | -20~85°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje