|
Szczegóły Produktu:
|
| Name: | 21.5 Inch TFT LCD Display | Panel Size: | 21.5" |
|---|---|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 | Brightness: | 2000 (Typ.) |
| Aspect Ratio: | 16:9 | Active Area: | 476.06*267.79mm |
| Outline Dimension: | 495.6*292.2*13.6mm | Interface: | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Podkreślić: | 21Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności,zewnętrzny wyświetlacz TFT LCD 2000 nitów,wyświetlacz LCD typu D-LED |
||
| Model | LCMA-RX0215GT03-Z200 |
| Marka | Rogin |
| Zestaw | Wyświetlacz LCD o wysokiej jasności |
| Rozmiar panelu (calo) | 21.5 |
| Jasność | 2000 dni |
| Rozstrzygnięcie | 1920 * 1080 |
| Obszar aktywny | 4760,06 * 267,79 mm |
| Ogólny rozmiar | 4950,6 * 292,2 * 13,6 mm |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 |
| Definicja interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Wskaźnik kontrastu | 1500:1 |
| Współczynnik widmowy | 16:9 |
| Panel dotykowy | Bez |
| Temperatura pracy | -20 do 70°C |
Osoba kontaktowa: Kelvin Zhu
Tel: +86 15919061504
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje